Langileak

Zuzendaritza

Oihana Arejolaleiba
Administrari burua
Natalia Moya
Aholkularia
Ane Zuazua
Batxilergoa Arduradun Pedagogikoa
Aideko Lopez de Arbina
BH Koordinatzailea
Ane Muñoa
DBH Arduradun Pedagogikoa
Zaira Arriba
HH 0-2 Koordinatzailea
Amaia Ibaibarriaga
HH 3-5 Koordinatzailea
Izaskun Atutxa
HH Arduradun Pedagogikoa
Roke Esnaola
LH 1-3 Arduradun Pedagogikoa
Isidro Elorza
LH 4-6 Arduradun Pedagogikoa
Aritz Gil-Garcia
LH Koordinatzailea
Agurne Barruso
Zuzendaria

Ez-dozenteak

Oihana Arejolaleiba
Administraria
Unai Gonzalez
Eskolaz kanpoko ekintzen arduraduna
Maite Santos
Idazkaria
Ekaitz Lopez de Uralde
IKT Mantenua
Ibai Ruiz de Aretxabaleta Esteban
Jantoki arduraduna
Joseba Etxeberria
Mantenua
Agurne Barruso
Zuzendaria

Aniztasunaren trataera

Natalia Moya
Aholkularia
Angelo Carrillo
Auxiliarra
Hodeia Lopez de Arbina
Auxiliarra
Idoia Ortiz de Zarate
Auxiliarra
Nerea Gil
Auxiliarra
Zuriñe Vega
Auxiliarra
Maialen Gonzalez de San Pedro
BH - PT
Gontzal Moratalla
LH - PT
Maite Gutierrez Azpillaga
LH - PT

Haur Hezkuntza

Aitor Gil-Garcia
HH 1.A - Tutorea
Zaira Arriba
HH 1.A - Tutorea
Ioritz Barrenetxea
HH 1.B - Tutorea
Lorena Martin
HH 1.B - Tutorea
Idoia Gartzia
HH 1.D - Tutorea
Naroa Bilbao
HH 1.D - Tutorea
Yurena Martinez
HH 2-D - Tutorea
Irati Salazar
HH 2.A - Tutorea
Nuria Murga
HH 2.A - Tutorea
Ander Gonzalez de Matauco
HH 2.B - Tutorea
Nerea Sagredo
HH 2.B - Tutorea
Ane Garcia
HH 2.D - Tutorea
Amaia Ibaibarriaga
HH 3.A - Tutorea
Arantza Sanchez
HH 3.B - Tutorea
Ivonne Nafarrate
HH 3.D - Tutorea
Ane Abasolo
HH 4.A - Tutorea
Jurdana Alfageme
HH 4.A - Tutorea
Usoa Montoya
HH 4.B - Tutorea
Aitziber Gomez
HH 4.D - Tutorea
Naiara Oyanguren
HH 4.D - Tutorea
Aritz Iparragirre
HH 5.A - Tutorea
Izaskun Atutxa
HH 5.B - Tutorea
Onintza Egaña
HH 5.B - Tutorea
Amaia Muñoz
HH 5.D - Tutorea

Lehen Hezkuntza

Aritz Gil-Garcia
LH - Gorputz Hezkuntza
Aitor Elorza
LH - Ingelesa
Oier Arregi
LH - Ingelesa
Gontzal Moratalla
LH - PT
Maite Gutierrez Azpillaga
LH - PT
Natalia Moya
LH - PT eta Aholkularia
Isidro Elorza
LH 1-3 Arduradun Pedagogikoa
Garbiñe Garai
LH 1.A - Tutorea
Edurne Labaka
LH 1.B - Tutorea
Irune Ormazabal
LH 1.D - Tutorea
Ana Gomez
LH 2.A - Tutorea
Bego Barrutia
LH 2.B - Tutorea
Silvia Rodriguez
LH 2.D - Tutorea
Liher Larrea
LH 3.A - Tutorea
Mikel Martinez
LH 3.B - Tutorea
Josu Suarez
LH 3.D - Tutorea
Roke Esnaola
LH 4-6 Arduradun Pedagogikoa
Idoia Bedialauneta
LH 4.A - Tutorea
Izaskun Benito
LH 4.B - Tutorea
Estitxu Aginagalde
LH 4.D - Tutorea
Xabier Olaso
LH 5.A - Tutorea
Elena Fernandez
LH 5.B - Tutorea
Inma Oleaga
LH 5.D - Tutorea
Iñaki Lasa
LH 6.A - Tutorea
Jasone Solabarrieta
LH 6.B - Tutorea
Josu Iruarrizaga
LH 6.D - Tutorea

Bigarren Hezkuntza

Didier Espina
Batxi 1 - Tutorea
Garaitz Velez
Batxi 1 - Tutorea
Garazi Dorronsoro
Batxi 1 - Tutorea
Edurne Arkauz
Batxi 2.A - Tutorea
Eneko Segura
Batxi 2.B - Tutorea
Ane Zuazua
Batxi Arduradun Pedagogikoa eta Marrazketa Teknikoa
Adur Bravo
BH - Filosofia
Josu Linaza
BH - Fisika eta Kimika
Naroa Garai
BH - Frantsesa
Lorea Latorre
BH - Gaztelania
Ainize Ibargutxi
BH - Kimika
Maitane Unanue
BH - Plastika
Maialen Gonzalez de San Pedro Arenaza
BH - PT
Alicia Rodrigo
DBH - Gaztelania
Nerea Gomez
DBH - Teknologia
Alaitz Amundarain
DBH 1.A - Tutorea
Miren Etxabe
DBH 1.B - Tutorea
Gergo Otxoa
DBH 1.D - Tutorea
Amaia Ruiz de Azua
DBH 2.A - Tutorea
Amaia Iraola
DBH 2.B - Tutorea
Koldo Zubizarreta
DBH 2D - Tutorea
Aintzane Guridi
DBH 3.A - Tutorea
Txomin Elorza
DBH 3.B - Tutorea
Hiart Alonso
DBH 3.D - Tutorea
Leire Tellitu
DBH 4.A - Tutorea
Eider Balzategi
DBH 4.B - Tutorea
Hibai Olasolo
DBH 4.D - Tutorea
Ane Muñoa
DBH Arduradun Pedagogikoa eta Musika
Aideko Lopez de Arbina
Koordinatzailea eta IKT
Mari Carmen Burgoa
Orientatzailea